14
05.2023

W czym mieszkania z rynku pierwotnego górują nad mieszkaniami z rynku wtórnego?

W czym mieszkania z rynku pierwotnego górują nad mieszkaniami z rynku wtórnego?

Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie cieszą się rosnącą popularnością wśród mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Inwestycja w nowoczesne budownictwo to świetny sposób ulokowania pieniędzy. W przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego, nabywca musi liczyć się z ryzykiem, że będzie musiał ponieść duże koszty jego renowacji. Często zdarza się, że wydatki przekraczają planowany budżet. Inwestycja w mieszkanie z rynku pierwotnego ma ogromną zaletę, którą jest brak ukrytych wad i nieprzewidzianych kosztów.

Czy warto kupić mieszkanie z rynku pierwotnego?

Mieszkanie, które zostało zakupione bezpośrednio od dewelopera, ma wyższą wartość rynkową, a ewentualne wady obejmuje rękojmia. Nabywając apartament na rynku pierwotnym łatwiej jest otrzymać kredyt hipoteczny. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów i montażowi energooszczędnych okien, mieszkanie w nowoczesnym apartamencie pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Nabywca nowej nieruchomości ma pełną swobodę w zakresie wykończenia pomieszczeń. Lokal można urządzić zgodnie ze swoim gustem i wybrać m.in. armaturę łazienkową oraz rodzaj podłogi.

Jakie są oferty mieszkań z rynku pierwotnego w Szczelinie?

Wśród ofert mieszkań na rynku pierwotnym w Szczecinie jedną z ciekawszych propozycji jest Nowe Osiedle Dąbrówki. Inwestycja położona jest w pobliżu malowniczego jeziora Dąbie. W jego okolicy znajdują się przedszkola i szkoły, punkty handlowe, restauracje, a także tereny rekreacyjne. Do każdego mieszkania dołączona jest komórka lokatorska, a na terenie osiedla znajduje się plac zabaw i parking. Istnieje też możliwość zakupu miejsca w garażu podziemnym. Standard wykończenia obejmuje m.in. tynki gipsowe kategorii III, ocieplenie wełną mineralną o grubości 23 cm, betonową posadzkę, drzwi antywłamaniowe i okna PCV o współczynniku przepuszczalności 1.1.

« powrót
GRAZ DEWELOPER
facebook Copyright GRAZ DEWELOPER 2023
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij