Firma deweloperska ze Szczecina – Graz Deweloper

Graz Deweoper jest nowoczesną firmą deweloperską ze Szczecina, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klientów.
Łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym, budujemy silne kompetencje biznesowe. Kładziemy olbrzymi nacisk na kontynuację tradycji rodzinnej i dostarczanie świeżego ducha w kadrze firmy.

Inwestycjami budowlanymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1981 roku. Działamy na terenie Szczecina i okolic, gdzie cieszymy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

Wyróżnia nas rzetelność i profesjonalizm oraz przywiązanie do najwyższej jakości świadczonych usług. Podczas realizacji inwestycji deweloperskich nie wahamy się korzystać z najnowszych rozwiązań projektowych i technologicznych. Odpowiadamy na potrzeby odbiorców naszych nowych mieszkań i domów – zarówno jeśli chodzi o ich architekturę, jak i zastosowane technologie.

Prowadząc naszą działalność, w sposób potwierdzający wiarygodność, poprzez organizację spółki jawnej zapewniamy naszych klientów o pełnej odpowiedzialności za nasze prace.

Jako doświadczony i godny zaufania deweloper przywiązujemy dużą wagę do uczciwej, rzetelnej i fachowej obsługi każdej przeprowadzonej transakcji. Sprawą priorytetową dla naszej firmy deweloperskiej ze Szczecina jest budowanie trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu, relacji z klientami. Najlepszym potwierdzeniem naszego sukcesu i słuszności obranej przez nas drogi są stali klienci, powracający do naszej firmy z kolejnymi zleceniami.

Nasza Misja

Graz Deweloper to firma deweloperska z misją, którą jest realizacja najwyższej jakości inwestycji budowlanych z wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii.

Nasza Wizja

Jako Graz Deweloper pragniemy być nowoczesną, ale też rodziną firmą deweloperską oraz skupiać się na prowadzeniu prac inwestycyjnych.

Nasze Wartości

W swojej pracy specjaliści z Graz Deweloper kierują się dobrem klienta - dlatego ukierunkowujmy się na dynamiczny rozwój produktów i rozwiązań budowlanych, dbanie o najwyższy standard obsługi, kontynuowanie tradycji firmy rodzinnej oraz pełną odpowiedzialność majątkową przy budowie nowych domów jednorodzinnych i mieszkań.

 

GRAZ DEWELOPER
facebook Copyright GRAZ DEWELOPER 2017
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij