Graz Deweloper, firma działająca nieprzerwanie od 1988 roku

Zamieszkaj…

Jesteśmy nowoczesną firmą deweloperską wychodzącą na przeciw oczekiwaniom klientów. Łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym budujemy silną stronę naszych kompetencji biznesowych. Kładziemy olbrzymi nacisk na kontynuację tradycji rodzinnej i dostarczanie świeżego ducha w kadrze firmy.

Inwestycjami budowlanymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1981 roku. Działamy na terenie Szczecina i okolic, gdzie cieszymy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

U podstaw naszej działalności jest rzetelność w najwyższej formie, jakość na najwyższym poziomie. Stosujemy nowoczesne rozwiązania projektowe i technologiczne. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas spełniać oczekiwania odbiorców mieszkań i domów, zarówno pod względem architektonicznym, zastosowanych technologii, jakości i terminowości wykonawstwa.

Prowadząc naszą działalność w sposób potwierdzający wiarygodność poprzez organizację spółki jawnej zapewniamy naszych klientów o pełnej odpowiedzialności za nasze prace.

Wiedza pozyskana w toku działalności deweloperskiej pozwala nam zapewnić uczciwą, rzetelną i fachową obsługę transakcji. Zależy nam na budowaniu zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami, o czym świadczy wielokrotna droga sprzedaży inwestycji mieszkaniowych powracającym klientom.

Nasza Misja

Misją firmy Graz Deweloper jest dostarczanie rzetelnie wykonanych inwestycji budowlanych z uwzględmeniem najlepszych dostępnych technologii.

Nasza Wizja

Wizją firmy Graz Deweloper jest bycie nowoczesną firmą o charakterze rodzinnym, skupiającą się na kontynuacji prac inwestycyjnych.

Nasze Wartości

Wartości wyznawane przez firmę Graz Deweloper to dynamiczny rozwój produktów budowlanych, stałe podwyższanie standardu obsługi i jakości dostarczanych produktów, utrzymanie tradycji rodzinnej jako dziedzictwa oraz cechowanie swoich działań pełną odpowiedzialnością majątkową.

 

GRAZ DEWELOPER
facebook Copyright GRAZ DEWELOPER 2017
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij