Deweloper ze Szczecina – Graz Deweloper

Jesteśmy deweloperem ze Szczecina, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów. Łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym, budujemy silne kompetencje biznesowe. Kładziemy olbrzymi nacisk na kontynuację dotychczasowej polityki firmy przy jednoczesnym dostarczaniu świeżego ducha naszej kadrze deweloperskiej. Inwestycjami budowlanymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1981 roku. Działamy na terenie Szczecina i okolic nadmorskich, m.in. Stołczyna i Rogowa, gdzie cieszymy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

Usługi deweloperskie

Wyróżnia nas rzetelność i profesjonalizm oraz przywiązanie do najwyższej jakości świadczonych usług. Podczas realizacji budowy domów jednorodzinnych i innych inwestycji deweloperskich nie wahamy się korzystać z najnowszych rozwiązań projektowych i technologicznych. Odpowiadamy na potrzeby odbiorców naszych mieszkań i domów – zarówno jeśli chodzi o ich architekturę, jak i zastosowane w nich technologie. Prowadząc naszą działalność, zapewniamy naszych klientów o pełnej odpowiedzialności za nasze prace. Potwierdzeniem naszej wiarygodności jest m.in. organizacja struktury spółki w postaci jawnej.

Jako doświadczony i godny zaufania deweloper przywiązujemy dużą wagę do uczciwej, rzetelnej i fachowej obsługi każdej przeprowadzonej transakcji. Sprawą priorytetową dla naszej firmy deweloperskiej ze Szczecina jest budowanie trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z klientami. Najlepszym potwierdzeniem naszego sukcesu i słuszności obranej przez nas drogi są stali klienci, powracający do naszej firmy z kolejnymi zleceniami.

Nasza Misja

Graz Deweloper to firma deweloperska z misją, którą jest realizacja najwyższej jakości inwestycji budowlanych z wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii.

Nasza Wizja

Jako Graz Deweloper pragniemy być nowoczesną, ale też rodziną firmą deweloperską oraz skupiać się na prowadzeniu prac inwestycyjnych na przejrzystych warunkach.

Nasze Wartości

W swojej pracy kierujemy się dobrem klienta — dlatego ukierunkowujmy się na dynamiczny rozwój produktów i rozwiązań budowlanych. Ponadto dbamy o najwyższy standard obsługi, kontynuowanie tradycji firmy rodzinnej oraz pełną odpowiedzialność majątkową przy budowie nowych mieszkań w centrum Szczecina i domów jednorodzinnych.

Doświadczona spółka deweloperska

Nieruchomości są obiektami inwestycyjnymi, kupowanymi niezależnie od stanu zagospodarowania oraz jako tereny przyszłej inwestycji budowlanej. Zarówno przy wznoszeniu nowych obiektów, jak i modernizacji obiektów istniejących należy znać określone ogólne prawidłowości. Nasza spółka deweloperska od kilkudziesięciu lat z sukcesami potrafi uzyskać wysoką wartość rynkową swoich inwestycji. W trakcie podejmowania decyzji o rozpoczęciu budowy odpowiednio dopasowujemy lokalizację, renomę, standard i architekturę do lokalnych warunków, tak aby przyszli nabywcy dostali to, czego oczekują. Dzięki temu deweloper może kontynuować swoją działalność poprzez gwarancję zwrotu poniesionych nakładów, a nasi klienci mogą cieszyć się z przeprowadzki do komfortowych lokali w doskonałych lokalizacjach.

 

Profesjonalny podmiot na rynku nieruchomości

Do podmiotów, w większości profesjonalnych, które trudnią się obsługą rynku nieruchomości, należy wiele osób i instytucji. Nasza spółka deweloperska ma pełnię wiedzy i podejmuje współpracę z wieloma podmiotami, co pozwala nam monitorować stan, bezpieczeństwo i opłacalność naszych inwestycji zarówno dla naszych klientów, jak i dla firmy. W trakcie prowadzenia działalności podejmujemy współpracę z:

  • notariuszami, których rola polega na spisaniu umowy w momencie zmiany właściciela nieruchomości. Zobowiązania w formie aktu notarialnego wymaga art. 158 k.c.
  • pośrednikami w obrocie nieruchomościami, którzy zajmują się obsługą i organizacją spotkania stron oraz przebiegiem całej transakcji
  • rzeczoznawcami majątkowymi, którzy dokonują wyceny nieruchomości
    zarządcami nieruchomości, którzy mają za zadanie prowadzić racjonalne gospodarowanie nieruchomością i dbać o jej stan techniczny
  • pracownikami Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądów Rejonowych, aby czuwać nad jawnością obrotu nieruchomościami
  • urzędami skarbowymi, którzy zajmują się pobieraniem podatków i innych opłat od dokonywanych transakcji
  • gminami, które pobierają podatek od nieruchomości
  • bankami, które udzielają kredytów, co często jest jedyną szansą na uzyskanie nieruchomości
  • podmiotami, które kształtują samą nieruchomość — architektami, biurami projektowymi, wykonawcami robót.
GRAZ DEWELOPER
facebook Copyright GRAZ DEWELOPER 2023
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij