Deweloper ze Szczecina – Graz Deweloper

Jesteśmy deweloperem ze Szczecina, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów. Łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym, budujemy silne kompetencje biznesowe. Kładziemy olbrzymi nacisk na kontynuację dotychczasowej polityki firmy przy jednoczesnym dostarczaniu świeżego ducha naszej kadrze deweloperskiej. Inwestycjami budowlanymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1981 roku. Działamy na terenie Szczecina i okolic, np. Stołczyna, gdzie cieszymy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

Usługi deweloperskie

Wyróżnia nas rzetelność i profesjonalizm oraz przywiązanie do najwyższej jakości świadczonych usług. Podczas realizacji inwestycji deweloperskich nie wahamy się korzystać z najnowszych rozwiązań projektowych i technologicznych. Odpowiadamy na potrzeby odbiorców naszych nowych mieszkań i domów – zarówno jeśli chodzi o ich architekturę, jak i zastosowane w nich technologie. Prowadząc naszą działalność, w sposób potwierdzający wiarygodność poprzez organizację spółki jawnej, zapewniamy naszych klientów o pełnej odpowiedzialności za nasze prace.

Jako doświadczony i godny zaufania deweloper przywiązujemy dużą wagę do uczciwej, rzetelnej i fachowej obsługi każdej przeprowadzonej transakcji. Sprawą priorytetową dla naszej firmy deweloperskiej ze Szczecina jest budowanie trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu, relacji z klientami. Najlepszym potwierdzeniem naszego sukcesu i słuszności obranej przez nas drogi są stali klienci, powracający do naszej firmy z kolejnymi zleceniami.

Nasza Misja

Graz Deweloper to firma deweloperska z misją, którą jest realizacja najwyższej jakości inwestycji budowlanych z wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii.

Nasza Wizja

Jako Graz Deweloper pragniemy być nowoczesną, ale też rodziną firmą deweloperską oraz skupiać się na prowadzeniu prac inwestycyjnych.

Nasze Wartości

W swojej pracy specjaliści z Graz Deweloper kierują się dobrem klienta - dlatego ukierunkowujmy się na dynamiczny rozwój produktów i rozwiązań budowlanych, dbanie o najwyższy standard obsługi, kontynuowanie tradycji firmy rodzinnej oraz pełną odpowiedzialność majątkową przy budowie nowych domów jednorodzinnych i mieszkań.

 

GRAZ DEWELOPER
facebook Copyright GRAZ DEWELOPER 2017
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij