grazdeweloper
ZAMIESZKAJ...

Graz Deweloper, firma działająca nieprzerwanie od 1988 roku

Zamieszkaj...

Jesteśmy nowoczesną firmą deweloperską wychodzącą na przeciw oczekiwaniom klientów. Łącząc tradycje rodzinne z działaniem zespołowym budujemy silną stronę naszych kompetencji biznesowych. Kładziemy olbrzymi nacisk na kontynuację tradycji rodzinnej i dostarczanie świeżego ducha w kadrze firmy.

Inwestycjami budowlanymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1981 roku. Działamy na terenie Szczecina i okolic, gdzie cieszymy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem klientów.

U podstaw naszej działalności jest rzetelność w najwyższej formie, jakość na najwyższym poziomie. Stosujemy nowoczesne rozwiązania projektowe i technologiczne. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas spełniać oczekiwania odbiorców mieszkań i domów, zarówno pod względem architektonicznym, zastosowanych technologii, jakości i terminowości wykonawstwa.

Prowadząc naszą działalność w sposób potwierdzający wiarygodność poprzez organizację spółki jawnej zapewniamy naszych klientów o pełnej odpowiedzialności za nasze prace.

Wiedza pozyskana w toku działalności deweloperskiej pozwala nam zapewnić uczciwą, rzetelną i fachową obsługę transakcji. Zależy nam na budowaniu zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami, o czym świadczy wielokrotna droga sprzedaży inwestycji mieszkaniowych powracającym klientom.

Nasza Misja
Misją firmy Graz Deweloper jest dostarczanie rzetelnie wykonanych inwestycji budowlanych z uwzględmeniem najlepszych dostępnych technologii.

Nasza Wizja
Wizją firmy Graz Deweloper jest bycie nowoczesną firmą o charakterze rodzinnym, skupiającą się na kontynuacji prac inwestycyjnych.

Nasze Wartości
Wartości wyznawane przez firmę Graz Deweloper to dynamiczny rozwój produktów budowlanych, stałe podwyższanie standardu obsługi i jakości dostarczanych produktów, utrzymanie tradycji rodzinnej jako dziedzictwa oraz cechowanie swoich działań pełną odpowiedzialnością majątkową.

Aktualności

kwi 5, 2016 | Zmiana ceny

Informujemy, że z dniem 5.04.2017 zmianie ulega cena m2 mieszkań w inwestycji Osiedle Dąbrówki. Aktualna cena to 3700 zł/Brutto. Koszt miejsca w garazu podziemnym oraz miejsca postojowego pozostaje bez zmian. Wszelkie zobowiązania naszej firmy zawarte w porozumieniach z klientami sprzed dnia zmiany ceny pozostają bez zmian. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań na stronie inwestycji. 


Formularz kontaktowy

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wprowadz kod zabezpieczający
  •  

Graz Gruszka Andrzej Gruszka Zbigniew Spółka Jawna
ul. Plac Zgody 1A - 70-472 Szczecin - KRS:118575 - NIP:852-05-00-523
tel.: (091) 4337490 - fax: (091) 4334649 - e-mail: biuro@grazdeweloper.pl